..:::[C]roatian [C]rossfire [L]eague:::..

Pozdrav! Ako si nov na forumu molim vas da se registirate klikom na OVDJE ,a ako ste već registrirani onda vas molim da se prijavite kako bi mogli nastaviti surfati po forumu.


Join the forum, it's quick and easy

..:::[C]roatian [C]rossfire [L]eague:::..

Pozdrav! Ako si nov na forumu molim vas da se registirate klikom na OVDJE ,a ako ste već registrirani onda vas molim da se prijavite kako bi mogli nastaviti surfati po forumu.

..:::[C]roatian [C]rossfire [L]eague:::..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Cross Fire League


2 posters

    odlazim sa cf na jako dugi rok

    D-NateDogg*
    D-NateDogg*
    VIP


    Male Aries Tiger
    Br. Postova : 53
    Bodovi : 75
    Reputacija : 6
    Datum registracije : 2011-04-30
    Godište : 38
    Lokacija : Vukovar
    Humor : Idk ASK GOD?

    odlazim sa cf na jako dugi rok Empty odlazim sa cf na jako dugi rok

    Post by D-NateDogg* Tue May 24, 2011 7:52 pm

    ok moram najaviti zalosnu vijest 6.6. prestajem igrati CF.Znam neki ce reci koji ti je vrag?Problem je u tome sto stari mi je u jehovinim svjedocima (nepitajte zasto ali to je veliki razlog) sve dok on ne bude krsten nemogu igrati CF to ce trajati jako dugo jer CF je pucacina a oni mrze nasilje.tako da se moram oprostiti sa time 6.6. i od tada me nece biti mozda do sljedece godine u travnju.Bit ce mi zao sto necu moci igrati takve igre ali dozvoljeno mi je da igram ne nasilne igre kao sto su formule neke "djecje igre"(nema sanse da cu takvu glupost igrati) pa sam cuo za dobru igru online nfs world posto sam veliki fan NFS-a radje cu to igrati nego nesto drugo.Ako imate nfs world dodajte me tamo Natedogg54 sam lvl sam 24-25 tako da eto zao mi je sto necu biti dugo s vama ali mozda cu podjeliti s vama da pustam muziku preko mumblea jer vec sam nasao nacin da pustam muziku preko ventrila sada trazim za mumble Smile
    tako da catch u guys on the flip side Wink
    carnage911
    carnage911
    deafSound


    Male Aquarius Snake
    Br. Postova : 16
    Bodovi : 1520
    Reputacija : 0
    Datum registracije : 2011-05-01
    Godište : 35
    Lokacija : Sisak
    Humor : Life's a bitch and then you die.

    odlazim sa cf na jako dugi rok Empty Re: odlazim sa cf na jako dugi rok

    Post by carnage911 Wed May 25, 2011 5:36 pm

    ako je tako, sretno dok se ponovo ne vratis Very Happy i kako rekoh na neki drugi post uvijek si dobrodosao na mumble Very Happy
    D-NateDogg*
    D-NateDogg*
    VIP


    Male Aries Tiger
    Br. Postova : 53
    Bodovi : 75
    Reputacija : 6
    Datum registracije : 2011-04-30
    Godište : 38
    Lokacija : Vukovar
    Humor : Idk ASK GOD?

    odlazim sa cf na jako dugi rok Empty Re: odlazim sa cf na jako dugi rok

    Post by D-NateDogg* Wed May 25, 2011 8:12 pm

    carnage911 wrote:ako je tako, sretno dok se ponovo ne vratis Very Happy i kako rekoh na neki drugi post uvijek si dobrodosao na mumble Very Happy
    thx mozda vam budem pustao muziku na mumble-u ali sve u svoje vrijeme prvo trebam vidit kako to mogu imam strane pjesme bez domacih nazalost :S
    What a Face

    Sponsored content


    odlazim sa cf na jako dugi rok Empty Re: odlazim sa cf na jako dugi rok

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 5:51 pm